Категории

Vitalia Rice Vita Растително млеко од ориз во прав со арома на ванила 300гр

Нема залиха
Бренд:Vitalia
Виталиа Rice Vita Оризово млеко во прав со арома на ванила 300гр

Карактеристики

Вегетаријанско Без лактоза

Се наоѓа во

Нема залиха