Avene SUN Cleanence Крем за емулзија SPF50+ 50мл

1.650ден.
Бренд:Avene
Трговец:Annifarm

Затемната заштита од сонце Cleanance spf 50+ обезбедува совршена рамнотежа помеѓу оптималната UVB и UVA заштита и ефектот на матирање. Богата со термална вода од Avene и монолаурин, неговата ултра лесна текстура и дава на вашата кожа моментален ефект против сјај. Со своите светли пигменти, го подобрува тонот на кожата и ја прави светла и сјајна.

Нема залиха