Категории

Carnex Болоњезе шпагети 400гр

145ден.
Бренд:Carnex

Ситно сечкано месо во богат сос кој исклучително лесно се комбинира и со тестенини и со печени или варени компири, давајќи им специфичен и префинет вкус.