Категории

Carnex Месен нарезок 100гр

55ден.
Бренд:Carnex

Карнекс котлетите од месо ќе ви пружат двојно задоволство: вкусен залак и брза и лесна подготовка. Можете да го консумирате како ладно со додаток на сирења и салати, но и за подготовка на вкусни специјалитети.

Се наоѓа во