Ековита Тестенини од буковка без јајца 200г

Бренд:Ekovita

Состав: Вода, ржано брашно, интегрално брашно, хељдино брашно, бело брашно и сушена печурка Буковка.

Без адитиви, боја и конзерванси, се чуваат на суво и темно место.

Припрема: во зовриена вода се вари 5-8 минути.

Се наоѓа во

Одбери