Категории

Frosta Сецкан спанаќ 450гр (Замрзнато)

Нема залиха
Бренд:Frosta
Фроста сецкан спанаќ, без зачини. Брзо замрзнат производ.

Карактеристики

Вегетаријанско
Нема залиха