La Roche Posay Anthelios Dermo Pediatric Лосион за сончање SPF50+ 200мл

Бренд:La Roche Posay
Трговец:Annifarm

Лосион за заштита од сонце за деца СПФ50+

Многу висока заштита од сонце. Многу отпорен на вода, пот и песок. Дава ефект на влажна кожа и ефективен доколку се нанесе и на влажна кожа.

Одбери