Lea SUN Kрем за лице SPF50+

Бренд:Lea
Трговец:Annifarm

Состав: Содржи масло од невен, бадемово масло, Д-пантенол, витамин Е. Со 100% минерални фотостабилни филтри за заштита од штетното влијание на сончевите зраци и појава на алергиски реакции. Водоотпорна формулација

Употреба: Овозможува заштита од појава на пеги, флеки и брчки на лицето и вратот.

Пакување: 50ml

Одбери