Lea SUN Mлеко за сончање SPF30+ 100мл

184ден.
Бренд:Lea
Трговец:Annifarm

Содржи природен She Butter, D-panthenol, витамин Е. ВодоотСо 100% минерални фотостабилни филтри за заштита од штетното влијание на сончевите зраци и појава на алергиски реакции.

Употреба:

За нормална и осетлива кожа За лице и тело

Нема залиха