Категории

Виталиа Raw бар со цитрус и морков 30гр

Нема залиха
Бренд:Vitalia
Фантастичен спој од слатко-кисели плодови за брзо будење на сите ваши сетила. Бран свежина испреплетена со земјестиот вкус на морковот. Минимална термичка обработка и 100% природни состојки!

Карактеристики

Вегетаријанско
Нема залиха