Категории

  Tanqueray Blackcurrant Royal Џин со црна рибизла 700мл

  1.399ден.
  Бренд:tanqueray

  Ново од Tanqueray – перфектен баланс помеѓу слатка француска црна рибизла и ноти на ванила со комплексниот Tanqueray London Dry, чиј рецепт не е променет уште од далечната 1830.

  Начин на послужување: класичен џин&тоник и декорација со рибизли или микс со просеко за неповторливo кралско искуство.

  Се наоѓа во